• Banner

  • Reduced price
Lufta e Dyte Boterore, Winston S. Churchill, vol. 3
  • Lufta e Dyte Boterore, Winston S. Churchill, vol. 3

Lufta e Dyte Boterore, Winston S. Churchill, vol. 3

ALL1,200
ALL1,020 Save 15%
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Lufta e Dytë Botërore, vëllimi i tretë
Original: Memoirs of the Second World War
Category: Memoirs, history
Author: Winston S. Churchill
Albanian translator: Haxhire Luli
Publisher: Fan Noli
Year: 2006
Pgs: 364
Weight: 0.535 kg.
ISBN: 978-99943-831-8-3

Product Details
Fan Noli
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001159

Publisher: AIIS - Tirana Times

Diktatorët e Ballkanit, Bernd J. Fischer

(0)

Në këtë vëllim, autori ka paraqitur regjimet autoritare që janë vendosur në Ballkan përmes pasqyrimit të krerëve të këtyre regjimeve. Autori ka përshkuar një horizont të gjerë kohor, para dhe pas Luftës së Dytë Botërore, nga vendosja e diktaturave të djathta mbretërore deri në mbizotërimin e tiranisë sipas modelit stalinist.

Price ALL1,233 Regular price ALL1,450
More
In Stock

Reference: 2739

Publisher: Tirana Times

Vizion Strategjik, Zbigniew Brzezinski

(0)

Title: Vizion Strategjik, Amerika dhe Kriza e Fuqisë GlobaleOriginal: Strategic Vision, America and the Crisis of Global PowerCategory: Political sciencesAuthor: Zbigniew BrzezinskiAlbanian translator: Virgjil Muçi, Jorgji QirjakoPublisher: Tirana TimesYear: 2012Pgs.192Weight: 0.33 kgISBN: 978-9928-4125-0-8  

Price ALL850 Regular price ALL1,000
More
In Stock

Reference: 2626

Publisher: Dituria

Historia e Spanjes, Vesga, Cortazar

(0)

Title: Historia e Spanjës, nga zanafilla deri në ditët tonaOriginal: Breve historia de EspañaCategory: HistoryAuthor: Fernando García de Cortázar, Josè Manuel González VesgaAlbanian translator: Anila Bitri, Sonila Kora, Kujtim YmeriPublisher: DituriaYear: 2012Pgs. 560Weight: 0.901 kgISBN: 978-9928-103-45-1  

Price ALL1,275 Regular price ALL1,500
More
In Stock
chat Comments (0)