• Banner

  • Reduced price
Lufta e Dyte Boterore, Winston S. Churchill, vol. 2
  • Lufta e Dyte Boterore, Winston S. Churchill, vol. 2

Lufta e Dyte Boterore, Winston S. Churchill, vol. 2

ALL1,200
ALL1,020 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Lufta e Dytë Botërore, vëllimi i dytë
Original: Memoirs of the Second World War
Category: Memoirs, history
Author: Winston S. Churchill
Albanian translator: Haxhire Luli
Publisher: Fan Noli
Year: 2005
Pgs: 376
Weight: 0.508 kg.
ISBN: 978-99943-726-8-8

Product Details
Fan Noli
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Dituria

Perandoria Osmane, Halil Inalcik

(0)

Title: Perandoria Osmane, periudha klasike 1300 - 1600Original: Ottoman Empire, The Classical Age 1300 - 1600Category: HistoryAuthor: Halil ÌnalcikAlbanian translator: Edvin CamiPublisher: DituriaYear: 2013Pgs. 320Weight: 0.579 kgISBN: 978-9928-103-69-7

Price ALL1,063 Regular price ALL1,250
More
In stock

Reference: 2943

Publisher: Te tjere

Politika e jashtme amerikane, Glenn Hastedt

(0)

Title: Politika e jashtme amerikane, e shkuara, e sotmja, e ardhmjaOriginal: American foreign policy, past, present, futureCategory: Diplomacy, political sciencesAuthor: Glenn P. HastedtAlbanian translator: Tonin BeciPublisher: ACFRYear: 2010Pgs. 528Weight: 0.80 kgISBN: 978-9928-4029-0-5

Price ALL850 Regular price ALL1,000
More
In Stock

Reference: SKU001421

Publisher: Plejad

Greqia përpara grekëve, Louis Beonlew

(0)

A janë Pellazgët grekë të mirëfilltë? Kuptimi i emrit, që mbahet si më i lashti, është në veçanti më i debatueshmi dhe pranon shpjegime të shumta studiuesish. Por sot, një përgjigje na vjen nëpërmjet një trajtese të veçantë të Louis Benloew, bërë që në 1877, në veprën "Greqia para grekëve".  

Price ALL850 Regular price ALL1,000
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)