• Banner

Historia boterore dhe qyteterimi, Carl Grimberg, vol. 1
  • Historia boterore dhe qyteterimi, Carl Grimberg, vol. 1

Historia boterore dhe qyteterimi, Carl Grimberg, vol. 1

ALL1,200
Quantity
In stock

Description

Title: Historia botërore dhe qytetërimi, Nga agimet e qytetërimit në fillimet e Greqisë së lashtë, vëllimi i parë (hard cover)
Original: Väldishistoria, Folkens Liv cch Kultur
Category: History
Author: Carl Grimberg
Albanian translator: Balil Gjini
Publisher: Uegen
Year: 2004
Pgs: 350
Weight: 0.716 kg.
ISBN: 978-99927-54-06-0

Product Details
UEGEN
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2533

Publisher: Onufri

Procesi i Nurembergut, vellimi i pare

(0)

Title: Procesi i Nurembergut, vëllimi i parëOriginal: Procesi i Nurembergut, vëllimi i parëCategory: HistoryAlbanian translator: Neki KalajaPublisher: OnufriYear: 2005Pgs. 560Weight: 0.67 kgISBN: 978-99927-53-83-8  

Price ALL1,000
More
In Stock

Reference: SKU001690

Publisher: Te tjere

Përplasja e qytetërimeve, Samuel Huntington

(0)

Title: Përplasja e qytetërimeve dhe ribërja e rendit botërorOriginal: The clash of civilisations and the remaking of worldCategory: Political sciencesAuthor: Samuel P. HuntingtonAlbanian translator: Xhevat LloshiPublisher: Logos AYear: 2009Pgs. 430Weight: 0.71 kgISBN: 978-9989-58-28-4-X  

Price ALL1,600
More
In Stock

Reference: 2519

Publisher: Helga's Secrets

Testamenti Politik, Adolf Hitler

(0)

Title: Testamenti PolitikOriginal: The political TestamentCategory: HistoryAuthor: Adolf HitlerAlbanian translator: Zef ShalaPublisher: Helga's SecretsYear: 2012Pgs. 184Weight: 0.24 kgISBN: 978-99956-816-3-3  

Price ALL850
More
Out-of-Stock

Reference: SKU002013

Publisher: IDK

Islami dhe perendimi, Bernard Lewis

(0)

Title: Islami dhe perendimiOriginal: Islam and the WestCategory: Political SciencesAuthor: Bernard LewisAlbanian translator: Haki ShtalbiPublisher: IDKYear: 2009Pgs. 256Weight: 0.31 kgISBN: 978-99943-982-3-2  

Price ALL850
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)