• Banner

Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci
  • Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

ALL1,200
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres
Original: Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres
Category: Dictionary
Author: Bahri Beci
Publisher: Akademia e Shkencave e RSH
Year: 1995
Pgs: 605
Weight: 0.541 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Poetet e medhenj t’Italis, vol. 1+2

(0)

Në dy vëllimet e pozive italiane janë paraqitur disa poezi të shqipëruara nga Ernest Koliqi. Kjo i bën këto vëllime tepër interesante dhe të rralla. Vëllimet kanë lidhje pak të konsumuar nga koha dhe faqet janë të zverdhura, por në tërësi botimi i ka qëndruar kalimit të kohës.

Çmimi 16 000 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Kemal Ataturk, Ismet Toto, 1935

(0)

Ky botim është biografia e parë mbi Qemal Ataturkun në shqip. Lidhja e faqeve të librit nuk është tepër e qëndrueshme. Faqet e librit janë të zverdhura dhe në to ka disa njolla për shkak të kohës.

Çmimi 3 500 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Comments (0)