Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci
  • Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

Rating 
ALL1,200.00
Quantity
In stock

Description

Title: Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres
Original: Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres
Category: Dictionary
Author: Bahri Beci
Publisher: Akademia e Shkencave e RSH
Year: 1995
Pgs: 605
Weight: 0.541 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Te tjere

Arti popullor në Shqipëri

Review(s): 0

Title: Arti popullor në Shqipëri (hard cover)Category: Art, culturePublisher: Akademia e Shkencave e RP të Shqipërisë, Instituti i Historisë, Sektori i EtnografisëYear: 1976Pgs: 157Weight: 2.033 kg.

Price ALL6,400.00
More
There are not enough products in stock