• Banner

 Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra, Bardhyl Graceni
  •  Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra, Bardhyl Graceni

Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra, Bardhyl Graceni

Rating 
ALL500.00
Quantity
In stock

Description

Title: Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra
Original: Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra
Category: Biography
Author: Bardhyl Graceni
Publisher: 8 Nentori
Year: 1980
Pgs: 249
Weight: 0.222 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

 Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra, Bardhyl Graceni

Aleksander Xhuvani, Jeta dhe Vepra, Bardhyl Graceni

Write your review
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Shqipenija me 1937

Përshtypje(t): 0

Ky është një botim tepër i rrallë i viteve të Mbretërisë Shqiptare. Libri paraqet historinë e Shqipërisë, organizimin e shtetit (kushtetutën, pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe gjyqësor), raportet e ministrive të ndryshme në lidhje me administrimin e rendit publik, administrimin e kontabilitetit, zhvillimin e arsimit, huatë dhe financat e monarkisë.

Çmimi 14 000,00 Lekë
More
Në gjendje