All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi
  • Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi
  • Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi
  • Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi

Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi

Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Kritikë dhe estetikë
Category: Essay
Author: Ernest Koliqi
Publisher: Apollonia
Year: 1999
Pgs: 320
Weight: 0.334 kg.
ISBN: 978-99927-618-9-X

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi

Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi

Write your review
You might also like
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

Përshtypje(t): 0

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 709,30 US$ Çmimi i rregullt 788,16 US$
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok