All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Refleksione, Krist Maloki
  • Refleksione, Krist Maloki

Refleksione, Krist Maloki

Rating 
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Refleksione, kritikë letrare, analiza dhe mendime
Category: Essay, publicistics
Author: Krist Maloki
Publisher: Faik Konica
Year: 2005
Pgs: 354
Weight: 0.411 kg.
ISBN: 978-9951-06-094-3

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Refleksione, Krist Maloki

Refleksione, Krist Maloki

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Njeriu ynë në Havanë, Graham Green

Review(s): 0

Dhoma e ndenjes ishte rrëmujë, dukej sikur ndonjë kalama i prapë të kishte pllakosur aty, midis karrigeve prej tubash, duke hapur e duke përmbysur sirtarët, duke thyer e duke qëlluar gjithçka, si t’i bindej një impulsi të marrë. 

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
There are not enough products in stock