• Banner

Qendresa e popullit shqiptar kunder sundimit osman nga shek. XVI deri ne fillim te shek. XVIII, Selami Pulaha
  • Qendresa e popullit shqiptar kunder sundimit osman nga shek. XVI deri ne fillim te shek. XVIII, Selami Pulaha

Qendresa e popullit shqiptar kunder sundimit osman nga shek. XVI deri ne fillim te shek. XVIII, Selami Pulaha

ALL1,200
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Qëndresa e popullit shqiptar kundër sundimit osman nga shek. XVI deri në fillim të shek. XVIII (hard cover)
Original: Qëndresa e popullit shqiptar kundër sundimit osman nga shek. XVI deri në fillim të shek. XVIII
Category: History
Prepared by: Selami Pulaha
Publisher: Akademia e Shkencave e RPS të Shqipërisë, Instituti i Historisë
Year: 1978
Pgs: 704
Weight: 1.081 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Fizika, 1941

(0)

Lidhja e faqeve të librit është e mirë. Në dy faqet e para të librit dhe në faqen e fundit është shkruar emri i një personi. Në përgjithësi, libri është në gjendje të mirë.

Çmimi 2 500 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Comments (0)