All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Me ne fund gjykates, John Grisham
  • Me ne fund gjykates, John Grisham

Me ne fund gjykates, John Grisham

SKU000072
Rating 
ALL850.00
ALL680.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Më në fund gjykatës
Original: The last juror
Category: Novel
Author: John Grisham
Albanian translator: Etleva Hoxha
Publisher: Dudaj
Year: 2005
Pgs. 384
Weight: 0.321 kg.
ISBN: 978-99943-33-36-4

 

Product Details
SKU000072
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Me ne fund gjykates, John Grisham

Me ne fund gjykates, John Grisham

Write your review
You might also like

Reference: SKU000074

Publisher: Botimet Dudaj

Testamenti, John Grisham

Review(s): 0

Title: TestamentiOriginal: The testamentCategory: NovelAuthor: John GrishamAlbanian translator: Enian ÇelaPublisher: DudajYear: 2004Pgs. 544Weight: 0.466 kgISBN: 978-99943-50-91-X

Price ALL576.00 Regular price ALL720.00
More
There are not enough products in stock
16 other products in the same category:

Reference: SKU000047

Publisher: Botimet Dudaj

Diabolus, Dan Brown

Review(s): 0

Title: DiabolusOriginal: Digital FortressCategory: NovelAuthor: Dan BrownAlbanian translator: Amik KasoruhoPublisher: DudajYear: 2006Pgs. 428Weight: 0.421 kgISBN: 978-99943-33-86-0  

Price ALL880.00 Regular price ALL1,100.00
More
In Stock

Publisher:

Kur mbylla sytë, Linda Green

Review(s): 0

Një lojë symbyllazi me vajzën do të kthehet në makthin më të keq për një prind. Ela, vogëlushja e shkathët dhe e zgjuar zhduket pa lënë gjurmë. Policia, media dhe familja kujtojnë se e dinë kush mund ta ketë rrëmbyer, por po sikur krimineli i vërtetë të mos jetë një i huaj?

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock