All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Femija i fshehte, Camilla Lackberg
  • Femija i fshehte, Camilla Lackberg

Femija i fshehte, Camilla Lackberg

Rating 
ALL1,200.00
ALL960.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Fëmija i fshehtë
Original: Tyskungen
Category: Novel
Author: Camilla Läckberg
Albanian translator: Margarita Skënderaj
Publisher: Dudaj
Year: 2018
Pgs: 528
Weight: 0.478 kg.
ISBN: 978-99943-0-537-7

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Femija i fshehte, Camilla Lackberg

Femija i fshehte, Camilla Lackberg

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000074

Publisher: Botimet Dudaj

Testamenti, John Grisham

Review(s): 0

Title: TestamentiOriginal: The testamentCategory: NovelAuthor: John GrishamAlbanian translator: Enian ÇelaPublisher: DudajYear: 2004Pgs. 544Weight: 0.466 kgISBN: 978-99943-50-91-X

Price ALL576.00 Regular price ALL720.00
More
There are not enough products in stock

Publisher: Living

Vjehrra, Sally Hepworth

Review(s): 0

E sjellshme, miqësore dhe gjithmonë bujare, Dajana gjithashtu mban distancë nga nusja e djalit, me gjithë përpjekjet e saj të vazhdueshme për t’ia fituar zemrën. Një gur themeli në shoqërinë amerikane, ndihmëse e vajzave dhe grave refugjate dhe një grua e dashuruar marrëzisht me të shoqin edhe pas disa dekadash martesë, askush nuk mund të thotë një fjalë...

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock