All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Vrasje ne Orient Ekspres, Agatha Christie
  • Vrasje ne Orient Ekspres, Agatha Christie

Vrasje ne Orient Ekspres, Agatha Christie

Rating 
ALL800.00
ALL640.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Vrasje në Orient Ekspres
Original: Murder on the Orient Express
Category: Novel
Author: Agatha Christie
Albanian translator: Virgjil Muçi
Publisher: Dituria
Year: 018
Pgs: 280
Weight: 0.367 kg.
ISBN: 978-9928-217-89-9

Product Details
Dituria
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Vrasje ne Orient Ekspres, Agatha Christie

Vrasje ne Orient Ekspres, Agatha Christie

Write your review
You might also like

Publisher: Dituria

Deshmitari i akuzes, Agatha Christie

Review(s): 0

Aventurat më interesante të Herkul Puarosë, detektivit shtatshkurtër belg, me "qelizat gri" të pagabueshme; të mis Marpëllit, plakës simpatike e beqare të pasionuar pas historive të krimit; të Parker Pajnit misterioz, njeriut që është në gjendje të zgjidhë të gjitha problemet, janë përfshirë në këtë përmbledhje me tregime të shkurtra të Agatha Christie.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock
16 other products in the same category:

Publisher:

Kur mbylla sytë, Linda Green

Review(s): 0

Një lojë symbyllazi me vajzën do të kthehet në makthin më të keq për një prind. Ela, vogëlushja e shkathët dhe e zgjuar zhduket pa lënë gjurmë. Policia, media dhe familja kujtojnë se e dinë kush mund ta ketë rrëmbyer, por po sikur krimineli i vërtetë të mos jetë një i huaj?

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock

Reference: K1R3P5

Publisher: Bota Shqiptare

Vajza dhe nata, Guillaume Musso

Review(s): 0

Në një natë të akullt, ndërsa kampusi i liceut të saj është paralizuar nga një stuhi dëbore, Vinka Rokuell, nëntëmbëdhjetë vjeçe, një nga studentet më të shkëlqyera të vitit të fundit, arratiset bashkë me profesorin e saj të filozofisë, me të cilin ka një marrëdhënie të fshehtë. 

Price ALL960.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock