All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Zogu ogurzi, Camilla Lackberg
  • Zogu ogurzi, Camilla Lackberg

Zogu ogurzi, Camilla Lackberg

Rating 
ALL1,200.00
ALL960.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Zogu ogurzi
Original: Olycksfågeln
Category: Novel
Author: Camilla Läckberg
Albanian translator: Erdina Cekani
Publisher: Dudaj
Year: 2018
Pgs: 400
Weight: 0.471 kg.
ISBN: 978-99943-0-521-6

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Zogu ogurzi, Camilla Lackberg

Zogu ogurzi, Camilla Lackberg

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Dy libra në lidhje me Romën e lashtë

Review(s): 0

Te ky produkt ofrohet një roman historik nga Roma e lashtë, Imperium nga Robert Harris si dhe libri referencë për historinë e Romës nga historiania britanike Mary Beard. Dy librat veçmas kushtojnë 2500 lekë, ofrohen bashkë për 2000 lekë.

Price ALL2,250.00 Regular price ALL2,500.00
More
In stock