All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Katra, Veronica Roth
  • Katra, Veronica Roth

Katra, Veronica Roth

Rating 
ALL900.00
ALL720.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Katra
Original: Four: A Divergent Collection
Category: Novel
Author: Veronica Roth
Albanian translator: Taulant Hatia
Publisher: Morava
Year: 2015
Pgs: 224
Weight: 0.301 kg.
ISBN: 978-9928-169-97-6

Product Details
Morava
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Katra, Veronica Roth

Katra, Veronica Roth

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Fan Noli

Mbramja e ditëve, Sylvia Browne, Lindsay Harrison

Review(s): 0

Aty rreth vitit 2020 në të gjithë globin do të përhapet një sëmundje e ngjashme me pneumoninë, e cila do të godasë mushkëritë dhe tubat bronkialë, duke u rezistuar të gjitha terapive të njohura. Por edhe më e habitshme se sëmundja në fjalë do të jetë fakti se ajo do të zhduket në mënyrë të befasishme sikurse edhe do të vijë, për t'u rishfaqur sërish pas...

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock

Reference: 2193

Publisher: Dituria

Hipnotizuesi, Lars Kepler

Review(s): 0

Title: HipnotizuesiOriginal: HypnotisörenCategory: NovelAuthor: Lars KeplerAlbanian translator: Ilira Shurbani, Aurora KëngaPublisher: DituriaYear: 2011Pgs. 548Weight: 0.681 kgISBN: 978-9928-103-13-0  

Price ALL1,000.00 Regular price ALL1,250.00
More
In Stock