All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Avokati i Djallit, Morris L. West
  • Avokati i Djallit, Morris L. West

Avokati i Djallit, Morris L. West

Rating 
ALL750.00
ALL600.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Avokati i Djallit
Original: The Devil's Advocate
Category: Novel
Author: Morris L. West
Albanian translator: Nestor Nepravishta
Publisher: Extra
Year: 2005
Pgs: 352
Weight: 0.376 kg.
ISBN: 978-99943-36-49-6

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Avokati i Djallit, Morris L. West

Avokati i Djallit, Morris L. West

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Dituria

E bardha që vret, Robert Galbraith

Review(s): 0

Kur një djalosh i trazuar,  i quajtur Billi, i kërkon Kormoran Strajkut ta ndihmojë që të hetojë një krim që ka parë kur ishte fëmijë, detektivi mbetet thellësisht i tronditur. Edhe pse Billi ka probleme mendore dhe nuk mund të kujtojë detaje konkrete, ka diçka të sinqertë tek ai dhe historia e tij. Por para se Strajku ta pyesë më tej, Billi trembet dhe...

Price ALL1,620.00 Regular price ALL1,800.00
More
In stock