All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Kenga e Qyqes, Robert Galbraith
  • Kenga e Qyqes, Robert Galbraith

Kenga e Qyqes, Robert Galbraith

Rating 
ALL1,500.00
ALL1,200.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Kënga e Qyqes
Original: The Cuckoo's Calling
Category: Novel
Author: Robert Galbraith
Albanian translator: Virgjil Muçi
Publisher: Dituria
Year: 2014
Pgs. 576
Weight: 0.703 kg.
ISBN: 978-9928-103-94-9

Product Details
Dituria
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Kenga e Qyqes, Robert Galbraith

Kenga e Qyqes, Robert Galbraith

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000047

Publisher: Botimet Dudaj

Diabolus, Dan Brown

Review(s): 0

Title: DiabolusOriginal: Digital FortressCategory: NovelAuthor: Dan BrownAlbanian translator: Amik KasoruhoPublisher: DudajYear: 2006Pgs. 428Weight: 0.421 kgISBN: 978-99943-33-86-0  

Price ALL880.00 Regular price ALL1,100.00
More
In Stock

Publisher: Dituria

E bardha që vret, Robert Galbraith

Review(s): 0

Kur një djalosh i trazuar,  i quajtur Billi, i kërkon Kormoran Strajkut ta ndihmojë që të hetojë një krim që ka parë kur ishte fëmijë, detektivi mbetet thellësisht i tronditur. Edhe pse Billi ka probleme mendore dhe nuk mund të kujtojë detaje konkrete, ka diçka të sinqertë tek ai dhe historia e tij. Por para se Strajku ta pyesë më tej, Billi trembet dhe...

Price ALL1,620.00 Regular price ALL1,800.00
More
In stock