All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Predikuesi, Camilla Lackberg

Rating 
ALL1,000.00
ALL800.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Predikuesi
Original: Predikanten
Category: Novel
Author: Camilla Läckberg
Albanian translator: Taqo Trajçe
Publisher: Dudaj
Year: 2014
Pgs. 440
Weight: 0.496 kg.
ISBN: 978-99943-0-361-8

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Predikuesi, Camilla Lackberg

Predikuesi, Camilla Lackberg

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botimet Dudaj

Burri që vëzhgonte gratë, Hjorth & Rosenfeldt

Review(s): 0

 Sebastiani kërkon dëshpërimisht të vërë rregull në jetën e tij kaotike. Zbulimi se është babai i një vajze, Vanjës, mund të jetë çelësi i qëndrueshmërisë së shumëdëshiruar. Por, a duhet t’ia tregojë të vërtetën dhe të rrezikojë shkatërrimin e jetës dhe të karrierës së saj? Pas përpjekjesh energjike, me t’u bërë pjesë e hetimit, Sebastiani mëson se...

Price ALL1,260.00 Regular price ALL1,400.00
More
In stock

Publisher: IDK

Ate qe meriton, Anne Holt

Review(s): 0

Ky roman është i pari i një serie që ka mbërthyer vëmendjen e lexuesve të gjysmës së botës për gdhendjen e pastër të personazheve, për stërhollimin psikologjik të denjë për autorët e mëdhenj të romaneve të verdha angleze.

Price ALL720.00 Regular price ALL900.00
More
In stock