All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Guri i Gjarprit, Jason Goodwin

Rating 

Title: Guri i Gjarprit
Category: Novel
Author: Jason Goodwin
Albanian translator: Fari Laçka
Publisher: Saras
Year: 2014
Pgs. 324
Weight: 0.336 kg
ISBN: 978-9928-152-10-7

ALL1,200.00
ALL960.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Guri i Gjarprit
Category: Novel
Author: Jason Goodwin
Albanian translator: Fari Laçka
Publisher: Saras
Year: 2014
Pgs. 324
Weight: 0.336 kg
ISBN: 978-9928-152-10-7

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Guri i Gjarprit, Jason Goodwin

Guri i Gjarprit, Jason Goodwin

Title: Guri i Gjarprit
Category: Novel
Author: Jason Goodwin
Albanian translator: Fari Laçka
Publisher: Saras
Year: 2014
Pgs. 324
Weight: 0.336 kg
ISBN: 978-9928-152-10-7

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Dituria

Deshmitari i akuzes, Agatha Christie

Review(s): 0

Aventurat më interesante të Herkul Puarosë, detektivit shtatshkurtër belg, me "qelizat gri" të pagabueshme; të mis Marpëllit, plakës simpatike e beqare të pasionuar pas historive të krimit; të Parker Pajnit misterioz, njeriut që është në gjendje të zgjidhë të gjitha problemet, janë përfshirë në këtë përmbledhje me tregime të shkurtra të Agatha Christie.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock

Publisher: Dituria

Memento mori, Doros Antoniadis

Review(s): 0

I frikësuar se kjo gjë nuk mund të jetë një rastësi dhe meqë nuk arrin të gjejë asgjëkundi të birin, Sergo komunikon me policinë dhe kërkon që të flasë me të vetmin njeri ë beson se mund ta ndihmojë: ai që me sa duket ka dërguar e-mailn, Petro Eleftheriadhi, polic në Departamentin e Vrasjeve. Eleftheriadhi përpiqet që ta zgjidhë enigmën dhe të gjejë të...

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock