All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Princesha prej akulli, Camilla Lackberg

2889
Rating 

Title: Princesha prej akulli
Original: Isprinsessan
Category: Novel
Author: Camilla Läckberg
Albanian translator: Alina Karaulli
Publisher: Dudaj
Year: 2013
Pgs. 400
Weight: 0.44 kg
ISBN: 978-99943-0-273-4

 

ALL1,000.00
ALL800.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Princesha prej akulli
Original: Isprinsessan
Category: Novel
Author: Camilla Läckberg
Albanian translator: Alina Karaulli
Publisher: Dudaj
Year: 2013
Pgs. 400
Weight: 0.44 kg
ISBN: 978-99943-0-273-4

 

Product Details
2889
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Princesha prej akulli, Camilla Lackberg

Princesha prej akulli, Camilla Lackberg

Title: Princesha prej akulli
Original: Isprinsessan
Category: Novel
Author: Camilla Läckberg
Albanian translator: Alina Karaulli
Publisher: Dudaj
Year: 2013
Pgs. 400
Weight: 0.44 kg
ISBN: 978-99943-0-273-4

 

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Dy libra në lidhje me Romën e lashtë

Review(s): 0

Te ky produkt ofrohet një roman historik nga Roma e lashtë, Imperium nga Robert Harris si dhe libri referencë për historinë e Romës nga historiania britanike Mary Beard. Dy librat veçmas kushtojnë 2500 lekë, ofrohen bashkë për 2000 lekë.

Price ALL2,250.00 Regular price ALL2,500.00
More
In stock