All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Edukimi i ndjenjave, Gustav Flober

Rating 

Por, fundja, aq më keq për të! Tani Frederiku i urrente të gjitha gratë. Dhe lotët i ishin mbledhur lëmsh në grykë, sepse dashuria e tij kishte mbetur e papërfillur dhe dëshira e tij e zjarrtë nuk ishte plotësuar.

ALL1,190.00
ALL1,071.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Edukimi i ndjenjave

Original: L'Éducation sentimentale

Category: Novel

Author: Gustav Flober

Albanian translator: Bujar Dako

Publisher: Argeta LMG

Year: 2020

Pgs: 490

Weight: 0.530 kg

ISBN: 978-9928-303-29-5

Product Details
Argeta LMG
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Edukimi i ndjenjave, Gustav Flober

Edukimi i ndjenjave, Gustav Flober

Por, fundja, aq më keq për të! Tani Frederiku i urrente të gjitha gratë. Dhe lotët i ishin mbledhur lëmsh në grykë, sepse dashuria e tij kishte mbetur e papërfillur dhe dëshira e tij e zjarrtë nuk ishte plotësuar.

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000562

Publisher: OMSCA-1

Aivenhoi, Uollter Skot

Review(s): 0

Title: AivenhoiOriginal: IvanhoeCategory: NovelAuthor: Uollter SkotAlbanian translator: Hamit KokalariPublisher: OMSCA-1Year: 2004Pgs. 460Weight: 0.522 kg.ISBN: 978-99927-52-43-2

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In Stock

Reference: SKU000405

Publisher: Albin

Zorba, Niko Kazanxaqis

Review(s): 0

Title: ZorbaOriginal: Aleksis ZorbasCategory: NovelAuthor: Niko KazanxaqisAlbanian translator: Stavri DajoPublisher: AlbinYear: 2001Pgs. 288Weight: 0.26 kgISBN: 978-99927-32-86-5  

Price ALL480.00 Regular price ALL600.00
More
There are not enough products in stock