All best sellers
  • Reduced price
Beteja e librave, Jonathan Swift
  • Beteja e librave, Jonathan Swift

Beteja e librave, Jonathan Swift

Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Beteja e librave
Original: A full and true account of the battle fought last Friday between the antient and the modern books in St. James's Library
Category: Novel
Author: Jonathan Swift
Albanian translator: m Qazimi
Publisher: Zenit Editions
Year: 2018
Pgs: 72
Weight: 0.107 kg.
ISBN: 978-9928-113-79-5

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Beteja e librave, Jonathan Swift

Beteja e librave, Jonathan Swift

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Dituria

Kohë për të jetuar, kohë për të vdekur, Erih Maria Remark

Review(s): 0

Shtëpia e tij është bombarduar dhe prindërit janë zhdukur. E vetmja lule që shkëlqen në këtë shkatërrim është Elizabeta Kruze, vajza që e kishte njohur qysh fëmijë. Tashmë Elizabeta është një grua me bukuri të parezistueshme, me sy të bukur ngjyrë ulliri dhe flokë të gështenjtë të valëzuar që i zbresin supeve.

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Reference: SKU001938

Brand: Argeta LMG

Andromaka, Zhan Rasin

Review(s): 0

Title: AndromakaOriginal: AndromakaCategory: TragedyAuthor: Zhan RasinAlbanian translator: Pashko GjeçiPublisher: Argeta – LMGYear: 2010Pgs. 152Weight: 0.18 kgISBN: 978-99956-17-31-5  

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
Last items in stock