All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Ceshtja e cuditshme e dr. Xhekillit dhe z. Haid, Robert Louis Stevenson
  • Ceshtja e cuditshme e dr. Xhekillit dhe z. Haid, Robert Louis Stevenson

Ceshtja e cuditshme e dr. Xhekillit dhe z. Haid, Robert Louis Stevenson

Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Çështja e çuditshme e dr. Xhekillit dhe z. Haid
Original: Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde
Category: Novel
Author: Robert Louis Stevenson
Albanian translator: Viola Robo
Publisher: Omsca – 1
Year: 2017
Pgs: 128
Weight: 0.177 kg.
ISBN: 978-9928-132-83-3

Product Details
OMSCA-1
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Ceshtja e cuditshme e dr. Xhekillit dhe z. Haid, Robert Louis Stevenson

Ceshtja e cuditshme e dr. Xhekillit dhe z. Haid, Robert Louis Stevenson

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Fan Noli

Stacioni në horizont, Erich Maria Remarque

Review(s): 0

Kajin e mbërtheu një shqetësim, papritmas ndjeu se teksa qëndronte ulur këtu, gjysmë – indiferent, minutat dhe sekondat e jetës së tij iknin pa kthim, ndërkohë diku mes tyre rridhte e heshtur rrëkeja e Kohës, enigmatike dhe e frikshme në rrëshqitjen e saj të pandalshme të tejdukshme, si rrjedha e pamëshirshme e gjakut nga plaga.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock

Reference: 2457

Publisher: Botimet Dudaj

Krimi i lordit Artur Sevil dhe tregime te tjera, Oskar Uajlld

Review(s): 0

Title: Krimi i lordit Artur Sevil dhe tregime të tjeraOriginal: Lord Arthur Savile's crime and other storiesCategory: NovelAuthor: Oskar UajlldAlbanian translator: Klodian BriçiPublisher: DudajYear: 2001Pgs. 165Weight: 0.14 kgISBN: 978-99927-750-1-7  

Price ALL320.00 Regular price ALL400.00
More
There are not enough products in stock

Reference: 2837

Publisher: Zambaku

Fausti, Johan Volfgang fon Gete

Review(s): 0

Title: FaustiOriginal: FaustCategory: TragedyAuthor: Johan Volfgang fon GëteAlbanian translator: Erion LugaPublisher: ZambakuYear: 2011Pgs. 160Weight: 0.21 kgISBN: 978-99956-08-07-1  

Price ALL320.00 Regular price ALL400.00
More
There are not enough products in stock