All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Romeo dhe Zhuljeta ne fshat, Gottfried Keller
  • Romeo dhe Zhuljeta ne fshat, Gottfried Keller

Romeo dhe Zhuljeta ne fshat, Gottfried Keller

Rating 
ALL700.00
ALL560.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Romeo dhe Zhuljeta në fshat
Original: Romeo und Julia auf der Dorfe
Category: Novel
Author: Gottfried Keller
Albanian translator: Aristidh Ristani
Publisher: Fan Noli
Year: 2014
Pgs. 140
Weight: 0.191 kg.
ISBN: 978-9928-165-78-7

Product Details
Fan Noli
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Romeo dhe Zhuljeta ne fshat, Gottfried Keller

Romeo dhe Zhuljeta ne fshat, Gottfried Keller

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Pegi

Ferma e kafshëve, George Orwell

Review(s): 0

Thellësisht aktual dhe po aq i freskët sa ç’ka qenë më shumë se gjysmë shekulli  më parë, “Ferma e kafshëve” është një përrallë për ata që mëtojnë të jenë  çlirimtarë kudo në botë. Teksa dëshmohet, përmes thjerrës së historisë, ngritja dhe rënia e përgjakshme e kafshëve revolucionare, dallohen farat e  totalitarizmit në sistemet më ideale, si dhe...

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock