All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Mundimet e humbura te dashurise, William Shakespeare
  • Mundimet e humbura te dashurise, William Shakespeare

Mundimet e humbura te dashurise, William Shakespeare

SKU000280
Rating 

TitulliMundimet e humbura të dashurisëKomediAutoriWilliam ShakespeareShqipëroi nga origjinali në anglishtPerikli JorgoniShtëpia botueseÇabejf. 247Pesha: 0.16 Kg.

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 £3.94 Up to £11.81
£5.00
£4.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

TitulliMundimet e humbura të dashurisëKomediAutoriWilliam ShakespeareShqipëroi nga origjinali në anglishtPerikli JorgoniShtëpia botueseÇabejf. 247Pesha: 0.16 Kg.

Product Details
Cabej
SKU000280
Reviews

Write your review

Mundimet e humbura te dashurise, William Shakespeare

Mundimet e humbura te dashurise, William Shakespeare

TitulliMundimet e humbura të dashurisëKomediAutoriWilliam ShakespeareShqipëroi nga origjinali në anglishtPerikli JorgoniShtëpia botueseÇabejf. 247Pesha: 0.16 Kg.

Write your review
16 other products in the same category:

Publisher: Pegi

Kambana e qelqtë, Sylvia Plath

Review(s): 0

Esteri është një studente e shkëlqyer, një vajzë e bukur dhe e talentuar, por ajo po fundoset pak nga pak, fshehurazi e për arsye që as vetë nuk i ka krejt të qarta. Në kryeveprën e saj të njohur e të gjithëkohshme, Sylvia Plath, tinëzisht, e tërheq lexuesin brenda shkatërrimit të Esterit, dhe e bën me një forcë të tillë, sa marrëzia e saj bëhet e...

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Reference: 2457

Publisher: Botimet Dudaj

Krimi i lordit Artur Sevil dhe tregime te tjera, Oskar Uajlld

Review(s): 0

Title: Krimi i lordit Artur Sevil dhe tregime të tjeraOriginal: Lord Arthur Savile's crime and other storiesCategory: NovelAuthor: Oskar UajlldAlbanian translator: Klodian BriçiPublisher: DudajYear: 2001Pgs. 165Weight: 0.14 kgISBN: 978-99927-750-1-7  

Price ALL320.00 Regular price ALL400.00
More
There are not enough products in stock

Publisher: Pegi

Ne te gjallet, Ayn Rand

Review(s): 0

Title: Ne të gjallëtOriginal: We the livingCategory: NovelAuthor: Ayn RandAlbanian translator: Saverina PashoPublisher: PegiYear: 2013Pgs. 602Weight: 0.61 kgISBN: 978-9928-162-71-7  

Price ALL960.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock