All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Zevendes krimineli, Gjerak Karaiskaj
  • Zevendes krimineli, Gjerak Karaiskaj

Zevendes krimineli, Gjerak Karaiskaj

SKU000593
Rating 
Title: Zëvendës krimineliNovelsAuthor: Gjerak KaraiskajPgs. 126Weight: 0.13 Kg.

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL177.46 Up to ALL532.39
ALL200.00
ALL180.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description
Title: Zëvendës krimineliNovelsAuthor: Gjerak KaraiskajPgs. 126Weight: 0.13 Kg.
Product Details
SKU000593
Reviews

Write your review

Zevendes krimineli, Gjerak Karaiskaj

Zevendes krimineli, Gjerak Karaiskaj

Title: Zëvendës krimineliNovelsAuthor: Gjerak KaraiskajPgs. 126Weight: 0.13 Kg.
Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001017

Brand: Dituria

Debimi, Udha per ne ferr, Miho Gjini

Review(s): 0

Title: Dëbimi - Udha për në ferr (The Expulsion - The Way to Hell)Ditar i shkruar në dy kohë (Diary written in two periods)Author: Miho GjiniPublisher: DituriaYear: 2003Pgs. 268Weight: 0.3 kgISBN: 99927-59-04-6

Price $5.30 Regular price $5.91
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001867

Brand: Te tjere

Farandori, Arben Orhani

Review(s): 0

"Rropa veten, nisa nga qimet, pastaj shqisat. Sytë ujqve, veshët kuajve, hundën krimbave, dhëmbët peshqve, gjuhën gjarpërinjve. Me lëkurën mbulova fëmijët lakuriq. Shtrydha gjakun dejesh, grryeva mishin, shpërndava të brendshmet nëpër pemë. Dërrmova kockat krejt, ushqeva kockat me palcë dhe mora rrugën drejt Lojës së Përjetshm

Price $7.10 Regular price $7.88
More
In Stock