All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Statusi i qenit, Teodor Laco

Rating 
ALL700.00
ALL630.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Statusi i qenit
Original: Statusi i qenit
Category: Novel
Author: Teodor Laço
Publisher: Toena
Year: 2010
Pgs. 216
Weight: 0.201 kg.
ISBN: 978-99943-1-656-4

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Statusi i qenit, Teodor Laco

Statusi i qenit, Teodor Laco

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001738

Brand: Onufri

Vjedhesit e eres, Bahri Myftari

Review(s): 0

Ka shkrimtarë të cilët gjatë jetës së tyre krijuese jetojnë midis krijimit dhe publicitetit, ndërkohë disa syresh i bezdis publiciteti dhe mediat televizive, pasi iu duket sikur u vjedhin heshtjen e nevojshme, iu rrëmbejnë diçka nga thjeshtësia dhe vërtetësia e jetës.

Price $4.40 Regular price $4.93
More
There are not enough products in stock