All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Arti i realizimit te shitjes, Brian Tracy
  • Arti i realizimit te shitjes, Brian Tracy

Arti i realizimit te shitjes, Brian Tracy

Rating 
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Arti i realizimit të shitjes
Original: The Psychology of Selling
Category: Self – help book
Author: Brian Tracy
Albanian translator: Aleksandër Koli
Publisher: Botimet Damo
Year: 2015
Pgs: 242
Weight: 0.278 kg.
ISBN: 978-9951-642-47-7

Product Details
Te tjere
Reviews

Write your review

Arti i realizimit te shitjes, Brian Tracy

Arti i realizimit te shitjes, Brian Tracy

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Minerva

10X: rregulli i vetëm që bën dallimin ndërmjet suksesit dhe dështimit, Grant Cardone

Review(s): 0

Ekzistojnë katër nivele veprimi dhe në mënyrë që të realizoni ëndrrat tuaja, duhet të mësoni të operoni në nivelin e katërt: Veprimi Masiv. Rregulli 10X do t'jua shpërbëjë frikën, do t'ju shtojë vetëbesimin, do të eliminojë zvarritjen dhe do t'ju japë një motiv të fortë. Rregulli 10X ju nxit ta shkëpusni veten prej çdokujt tjetër në treg - dhe këtë e...

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock