• Banner

  • Reduced price
Jack Ma & Alibaba, Yan Qicheng
  • Jack Ma & Alibaba, Yan Qicheng

Jack Ma & Alibaba, Yan Qicheng

ALL1,000
ALL850 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Jack Ma & Alibaba, një biografi e biznesit dhe e jetës (hard cover)
Original: Jack Ma & Alibaba: a business and life biography
Category: Self help book, business
Author: Yan Qicheng
Albanian translator: David Hudhri
Publisher: Minerva
Year: 2018
Pgs: 200
Weight: 0.506 kg.
ISBN: 978-9928-44-40-3-5

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Pema

Si të flasim me këdo, Leil Lowndes

(0)

A nuk i admironi edhe ju njerëzit e suksesshëm që duket se "kanë gjithçka në dorë"? i shihni teksa flasin plot vetëbesim nëpër takime biznesi, ose qetë – qetë nëpër festa me shoqërinë. Ata gëzojnë punët më të mira, partnerët më të bukur, miqtë më të spikatur, llogaritë bankare më të majme e vendbanimet më në modë.

Price ALL1,020 Regular price ALL1,200
More
In stock
chat Comments (0)