All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Shkenca e pasurimit, Wallace D. Wattles
  • Shkenca e pasurimit, Wallace D. Wattles

Shkenca e pasurimit, Wallace D. Wattles

Rating 
ALL700.00
ALL560.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Shkenca e pasurimit, metodë e vërtetuar për një jetë të pasur
Original: The Science of Getting Rich
Category: Self – help book
Author: Wallace D. Wattles
Albanian translator: Ridvan H. Bunjaku
Publisher: Pema
Year: 2015
Pgs: 160
Weight: 0.199 kg.
ISBN: 390-15-09-09-0028

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shkenca e pasurimit, Wallace D. Wattles

Shkenca e pasurimit, Wallace D. Wattles

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Të shesësh gjithçka, Brad Stone

Review(s): 0

Megjithatë, ai dallohet për ndjekjen e palodhshme të tregjeve të reja, duke e çuar kompaninë Amazon drejt sipërmarrjeve me risk si Kindle dhe cloud, dhe duke e transformuar shitjen me pakicë ashtu siç Henry Ford revolucionarizoi prodhimin industrial.

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock