All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Pika e Ktheses, Malcolm Gladwell
  • Pika e Ktheses, Malcolm Gladwell

Pika e Ktheses, Malcolm Gladwell

Rating 
ALL1,200.00
ALL960.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Pika e Kthesës, si mund të bëjnë gjërat e vogla ndyshime të mëdha
Original: The Tipping Point
Category: Psychology, self – help book
Author: Malcolm Gladwell
Albanian translator: Lira Sejdini
Publisher: Pema
Year: 2016
Pgs: 296
Weight: 0.368 kg.
ISBN: 978-9951-72-11-58

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Pika e Ktheses, Malcolm Gladwell

Pika e Ktheses, Malcolm Gladwell

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Albas

Murgu që shiti ferrarin, Robin Sharma

Review(s): 0

Duke njohur një kulturë të lashtë nga Të Urtit që jetonin në malet e Himalajeve, ai zbulon mënyrën e fuqishme se si të çlirojë potencialet e trurit, trupit dhe të shpirtit. Gjithashtu, mëson të jetojë me më shumë pasion, kuptim dhe në paqe me veten. Një përzierje e shkëlqyeshme e urtësisë së përjetshme, shpirtërore lindore dhe e parimeve të rrepta të...

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In stock

Reference: 2228

Publisher: Elta BS

Shkolla e biznesit, Robert Kiyosaki, Sharon Lechter

Review(s): 0

Title: Shkolla e biznesit, për ata që duan të ndihmojnë të tjerëtOriginal: The Bussiness SchoolCategory: Bussiness, self – help boskAuthor: Robert T. Kiyosaki, Sharon L. LechterAlbanian translator: Oltjona MuçajPublisher: Elta BSYear: 2009Pgs. 180Weight: 0.221 kgISBN: 978-9951-544-04-7

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
There are not enough products in stock

12 rregulla për jetën, Jordan B. Peterson

Review(s): 0

Në këtë libër informativ, befasues, por edhe hokatar, dr. Peterson na rrëfen se çfarë mund të mësojmë prej sistemit nervor të gaforreve të thjeshta për të qëndruar drejt (me shpatullat dyst) dhe për të ecur me vetëbesim në jetë; përse të mos i lejojmë fëmijët të bëjnë kurrgjë që do të na bënte t’i merrnim zët; përse egjiptianët e lashtë e nderonin aq fort...

Price ALL1,200.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock