All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Davidi dhe Goliati, Malcolm Gladwell
  • Davidi dhe Goliati, Malcolm Gladwell

Davidi dhe Goliati, Malcolm Gladwell

Rating 
ALL1,200.00
ALL1,080.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Davidi dhe Goliati, të dobëtit, të papërshtaturit dhe arti i luftimit me gjigantët
Original: David and Goliath
Category: Psychology, self – help book
Author: Malcolm Gladwell
Albanian translator: Lira Sejdini
Publisher: Pema
Year: 2016
Pgs: 320
Weight: 0.372 kg.
ISBN: 978-9951-721-36-3

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Davidi dhe Goliati, Malcolm Gladwell

Davidi dhe Goliati, Malcolm Gladwell

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2217

Brand: Onufri

200 Sekretet e Suksesit, Robin Sharma

Review(s): 0

Title: 200 Sekretet e SuksesitOriginal: The Top 200 Secrets of Success and the Pillars of Self – MasteryCategory: PsychologyAuthor: Robin S. SharmaAlbanian translator: David HudhriPublisher: OnufriYear: 2012Pgs. 94Weight: 0.155 kgISBN: 978-99956-87-84-7

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In Stock

Brand: Pema

Forca e faktit, Hans Rosling

Review(s): 0

E vërteta është se gjendja e botës, pavarësisht mangësive të shumta, është shumë më e mirë nga sa mund të mendojmë ne. E keqja është se duke u shqetësuar vazhdimisht për çdo vogëlsi, nuk u kushtojmë vëmendje fakteve mbi botën dhe anashkalojmë ato dukuri që me të vërtetë përbëjnë rrezik.

Price ALL1,440.00 Regular price ALL1,600.00
More
In stock