All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Perse meshkujt dashurojne kuckat, Sherry Argov
  • Perse meshkujt dashurojne kuckat, Sherry Argov

Perse meshkujt dashurojne kuckat, Sherry Argov

Rating 
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Përse meshkujt dashurojnë kuçkat?
Original: Why Men Love Bitches: From Doormat to Dreamgirl - A Woman's Guide to Holding Her Own in a Relationship
Category: Self – help book
Author: Sherry Argov
Albanian translator: Megi Mëhilli
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2015
Pgs: 288
Weight: 0.362 kg.
ISBN: 978-9928-00-138-2

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Perse meshkujt dashurojne kuckat, Sherry Argov

Perse meshkujt dashurojne kuckat, Sherry Argov

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Pegi

Si fitohet vendi i punes, Marion Mardodaj

Review(s): 0

Title: Si fitohet vendi i punës, teknika dhe sekrete për të fituar vendin e punësOriginal: Si fitohet vendi i punës, teknika dhe sekrete për të fituar vendin e punësCategory: Self – help bookAuthor: Marion MardodajPublisher: PegiYear: 2012Pgs. 112Weight: 0.166 kgISBN: 978-9928-124-73-9

Price ALL450.00 Regular price ALL500.00
More
In stock

Brand: Te tjere

Lumturohuni, Anthony Gunn

Review(s): 0

A përsërisni vazhdimisht të njëjtat gabime? A pranoni parashikimet negative që bëni për veten, përpara se t'i provoni? A ndieni se presionet në jetën tuaj po ju shpërqendrojnë nga gjërat e rëndësishme?

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In stock