All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Mjetet, Phil Stutz, Barry Michels
  • Mjetet, Phil Stutz, Barry Michels

Mjetet, Phil Stutz, Barry Michels

2516
Rating 
ALL850.00
ALL680.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Mjetet që do t'i shndërrojnë problemet tuaja në krijueshmëri, vetëbesim dhe kurajë
Original: The tools
Category: Self – help book
Author: Phil Stutz, Barry Michels
Albanian translator: Aida Musai
Publisher: Pegi
Year: 2012
Pgs. 274
Weight: 0.321 kg
ISBN: 978-9928-162-01-4

Product Details
Pegi
2516
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Mjetet, Phil Stutz, Barry Michels

Mjetet, Phil Stutz, Barry Michels

Write your review
You might also like

Reference: 2267

Publisher: OMBRA GVG

Te marresh dashurine qe do, Harville Hendrix

Review(s): 0

Title: Të marrësh dashurinë që do, një guidë për çiftetOriginal: Getting the love you want, a guide for couplesCategory: Self – help boskAuthor: Harville HendrixAlbanian translator: Mirela Sula, Fiorela ShalsiPublisher: Ombra GVGYear: 2012Pgs. 402Weight: 0.407 kgISBN: 978-9928-06-030-3

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Publisher: Minerva

10X: rregulli i vetëm që bën dallimin ndërmjet suksesit dhe dështimit, Grant Cardone

Review(s): 0

Ekzistojnë katër nivele veprimi dhe në mënyrë që të realizoni ëndrrat tuaja, duhet të mësoni të operoni në nivelin e katërt: Veprimi Masiv. Rregulli 10X do t'jua shpërbëjë frikën, do t'ju shtojë vetëbesimin, do të eliminojë zvarritjen dhe do t'ju japë një motiv të fortë. Rregulli 10X ju nxit ta shkëpusni veten prej çdokujt tjetër në treg - dhe këtë e...

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock

Ligji i suksesit, Napoleon Hill

Review(s): 0

Përgatituni të mësoni nga përvoja e mjeshtrit… Këtu gjenden bazat e filozofisë së suksesit: Formula origjinale për arritje të mëtejshme, të paraqitura në pesëmbëdhjetë parime të jashtëzakonshme. Kjo është një punë e jashtëzakonshme, me të cilën e filloi karrierën e tij Napoleon Hilli.

Price ALL2,520.00 Regular price ALL2,800.00
More
In stock