Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Nje grua e denje, Sveva Casati Modignani
  • Nje grua e denje, Sveva Casati Modignani

Nje grua e denje, Sveva Casati Modignani

SKU000092
Rating 

Title: Një grua e denjëOriginal: Donna d&#39onoreNovelAutor: Sveva Casati ModignaniAlbanian translator: Guri ShytiPublisher: DudajYear: 2006Pgs. 382Weight: 0.34 Kg.ISBN: 978-99943-33-77-1

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL839.23 Up to ALL2,517.68
ALL850.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Një grua e denjëOriginal: Donna d&#39onoreNovelAutor: Sveva Casati ModignaniAlbanian translator: Guri ShytiPublisher: DudajYear: 2006Pgs. 382Weight: 0.34 Kg.ISBN: 978-99943-33-77-1

Product Details
SKU000092
Reviews

Write your review

Nje grua e denje, Sveva Casati Modignani

Nje grua e denje, Sveva Casati Modignani

Title: Një grua e denjëOriginal: Donna d&#39onoreNovelAutor: Sveva Casati ModignaniAlbanian translator: Guri ShytiPublisher: DudajYear: 2006Pgs. 382Weight: 0.34 Kg.ISBN: 978-99943-33-77-1

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU000094

Brand: Botimet Dudaj

Pergjithmone Xhulia, Sveva Casati Modignani

Review(s): 0

Ajo është një shkrimtare e afirmuar, ai një kirurg i famshëm. Ndjenja që i bashkon, është aq e madhe, saqë i bën të harrojnë të gjitha hidhërimet, por hija e një sëmundjeje të tmerrshme dhe një akuzë e padrejtë e mposhtin ëndrrën e tyre dhe çmimi për ta jetuar përsëri këtë ëndërr kalon përmes një beteje rraskapitëse

Price $8.10
More
There are not enough products in stock