All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Pafajesi vrastare, Nora Roberts
  • Pafajesi vrastare, Nora Roberts

Pafajesi vrastare, Nora Roberts

SKU000415
Rating 

TitulliPafajësi vrastareAutoriNora RobertsPërkthyesiDorjana NdoiKategoriaLetersi AmerikaneGjiniaRomanShtëpia botueseDudaj, 2008Faqe: 544ISBN: 978-99943-0-018-1Pesha: 0.45 Kg. Mbi autore/librin <div ali

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL798.59 Up to ALL2,395.76
ALL900.00
ALL810.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

TitulliPafajësi vrastareAutoriNora RobertsPërkthyesiDorjana NdoiKategoriaLetersi AmerikaneGjiniaRomanShtëpia botueseDudaj, 2008Faqe: 544ISBN: 978-99943-0-018-1Pesha: 0.45 Kg. Mbi autore/librin Nora Roberts – Fituese e çdo çmimi për romancë të jashtëzakon-shme dhe shkrimtarja e parë e radhitur në Hollin e Famës për Shkrimtarët Amerikanë të Romancave. Nora Roberts është një shkrimtare bestseller-ash në mbarë Amerikën me një rreth të gjerë e të përkushtuar lexuesish. Për të janë shkruar artikuj në gazetën The Wall Street Journal, The New York Times dhe Cosmopolitan.   Pafajësi Vrastare : Kerolaina Uevërli, një violiniste me shumë emër, vjen në qytezën e Pafajësisë në Misisipi për të marrë veten pas një turneu dërrmues për trupin dhe shpirtin e saj. Teksa qëndron në shtëpinë e së gjyshes, në vend që të bëjë pushime të qeta e çlodhëse, bie pre tensionesh të forta e një serie vrasjesh të pazbuluara që tronditin qytezën. Teksa mblidhen lloj-lloj dyshimesh e dashaligësish, Kerolaina njihet me një pjesëtar tërheqës e të rrezikshëm të një familjeje të pasur e të trazuar të atij vendi. Frika se mos lëndohet sërish shpirtërisht del në plan të dytë përballë rrezikut real vdekjeprurës që përvidhet nëpër qytezë.

Product Details
SKU000415
Reviews

Write your review

Pafajesi vrastare, Nora Roberts

Pafajesi vrastare, Nora Roberts

TitulliPafajësi vrastareAutoriNora RobertsPërkthyesiDorjana NdoiKategoriaLetersi AmerikaneGjiniaRomanShtëpia botueseDudaj, 2008Faqe: 544ISBN: 978-99943-0-018-1Pesha: 0.45 Kg. Mbi autore/librin <div ali

Write your review
16 other products in the same category: