All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
S'ka shprese, Collen Hoover
  • S'ka shprese, Collen Hoover

S'ka shprese, Collen Hoover

Rating 
ALL900.00
ALL810.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: S'ka shpresë
Original: Hopeless
Category: Novel
Author: Collen Hoover
Albanian translator: Maniela Sota
Publisher: Morava
Year: 2013
Pgs: 364
Weight: 0.401 kg.
ISBN: 978-9928-169-26-6

Product Details
Morava
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

S'ka shprese, Collen Hoover

S'ka shprese, Collen Hoover

Write your review
You might also like

Reference: K1R1

Brand: OMBRA GVG

Bel Canto, Ann Patchet

Review(s): 0

Title: Bel CantoOriginal: Bel CantoCategory: NovelAuthor: Ann PatchetAlbanian translator: Pirro DollaniPublisher: Ombra – GVGYear: 2009Pgs. 450Weight: 0.48 kgISBN: 978-99956-38-76-4  

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Reference: K1R2P21

Brand: Fan Noli

Dukesha, Danielle Steel

Review(s): 0

Gjatë atyre gjashtëmbëdhjetë muajve ajo kishte parë me sytë e saj se sa kollaj njerëzit tradhtonin njëri-tjetrin dhe sa e vështirë ishte të mbijetoje në këtë botë. Prej tri vjetësh nga vdekja e të atit ajo kishte marrë shumë mësime. 

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock

Reference: SKU002049

Brand: OMSCA-1

Makina e Dashurise, Jacqueline Susann

Review(s): 0

Bazuar në romanin "Makina e dashurisë" u realizua edhe filmi me të njëjtin titull. "Makina e dashurisë" rrëfen historinë e Robin Stounit, një person shumë karizmatik, që bëhet president i një rrjeti të fuqishëm TV e rreth të cilit vëmendja e grave është përherë e pranishme...

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
There are not enough products in stock