Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Bulevardi i Peste, Candace Bushnell

Rating 
ALL1,200.00
Quantity
In stock

Description

Title: Bulevardi i Pestë
Original: One Fifth Avenue
Category: Novel
Author: Candace Bushnell
Albanian translator: Margarita Sulaj Skënderi
Publisher: Dudaj
Year: 2013
Pgs. 520
Weight: 0.401 kg
ISBN: 978-99943-0-302-1

Product Details
Reviews

Write your review

Bulevardi i Peste, Candace Bushnell

Bulevardi i Peste, Candace Bushnell

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001064

Brand: Dituria

Te deshiroj, Federico Moccia

Review(s): 0

A duhet të përpiqet t’i kthehet një historie dashurie që ishte kaq e bukur dhe e rëndësishme? Apo duhet mbyllur përgjithmonë sepse është e pamundur të rigjesh atë magji të vjetër?

Price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock