Romance

Information

Publishers

Specials

Authors

Reduced price! E embla dhe e hidhur dashuri, Danielle Steel View larger

E embla dhe e hidhur dashuri, Danielle Steel

New book

This book is no longer in stock

$11.26

-20%

$14.08

More info

Titulli: E ëmbla dhe e hidhur dashuri
Roman
Autori: Danielle Steel
Përktheu: Enkeleda Mullaj
Shtëpia Botuese: Konica
Viti i botimit: 2013
F. 224
Pesha: 0.315 KG
ISBN: 99927-165-05-3

Reviews

Grade 
2019-07-18

Pershendetje

kam blere romanin e embla dhe e hidhura dashuri me ka pelqyer shume , a mund te me tregoni pjesa e dyte e romanit a eshte me te njejtin emer , sepse nuk po e gjej neper librari

Write your review!

Write a review

E embla dhe e hidhur dashuri, Danielle Steel

E embla dhe e hidhur dashuri, Danielle Steel

Customers who bought this product also bought:

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)