Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

I kishte thonjte te vizatuar, Giovanni Miniello

2640
Rating 

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL493.66 Up to ALL1,480.99
ALL500.00
Quantity
In Stock

Description

Title: I kishte thonjtë të vizatuar
Original: Aveva le unghie disegnate
Category: Novel
Author: Giovanni Miniello
Albanian translator: Ilda Zaloshnja Biçoku
Publisher: Dudaj
Year: 2008
Pgs. 108
Weight: 0.10 kg
ISBN: 978-99943-0-063-1

Product Details
2640
Reviews

Write your review

I kishte thonjte te vizatuar, Giovanni Miniello

I kishte thonjte te vizatuar, Giovanni Miniello

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: K1R2P20

Brand: Fan Noli

Kundër rrymës, Danielle Steel

Review(s): 0

Shumë pak njerëz e mundin vështirësinë e madhe në një situatë të pamundur dhe dalin fitimtarë. Më zë tmerri kur shoh fëmijët e mi të lëndohen, në çdo moshë që kanë. Kësaj i trembem më shumë dhe shumica nga ne kështu ndihet.

Price £9.69 Regular price £10.77
More
In stock

Reference: SKU000094

Brand: Botimet Dudaj

Pergjithmone Xhulia, Sveva Casati Modignani

Review(s): 0

Ajo është një shkrimtare e afirmuar, ai një kirurg i famshëm. Ndjenja që i bashkon, është aq e madhe, saqë i bën të harrojnë të gjitha hidhërimet, por hija e një sëmundjeje të tmerrshme dhe një akuzë e padrejtë e mposhtin ëndrrën e tyre dhe çmimi për ta jetuar përsëri këtë ëndërr kalon përmes një beteje rraskapitëse

Price £6.54
More
There are not enough products in stock