Romance

Information

Publishers

Specials

Authors

Reduced price! Te deshiroj, Federico Moccia View larger

Te deshiroj, Federico Moccia

SKU001064

New book

A duhet të përpiqet t’i kthehet një historie dashurie që ishte kaq e bukur dhe e rëndësishme? Apo duhet mbyllur përgjithmonë sepse është e pamundur të rigjesh atë magji të vjetër?

More details

This book is no longer in stock

$11.27

-20%

$14.09

Volume discounts

Quantity Price You Save
3 $1.41 Up to $38.04

More info

Title: Të dëshiroj
Category: Novel
Author: Federico Moccia
Albanian translator: Lura Baçi
Publisher: Dituria
Year: 2008
Pgs:456
Weight: 0.58 kg
ISBN: 978-99943-46-42-4

Reviews

Write a review

Te deshiroj, Federico Moccia

Te deshiroj, Federico Moccia

A duhet të përpiqet t’i kthehet një historie dashurie që ishte kaq e bukur dhe e rëndësishme? Apo duhet mbyllur përgjithmonë sepse është e pamundur të rigjesh atë magji të vjetër?

Customers who bought this product also bought: