Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price CHF6.90
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Mesazhi i Bibles, Florenc Mene
  • Mesazhi i Bibles, Florenc Mene

Mesazhi i Bibles, Florenc Mene

Rating 
CHF7.80
Quantity
In stock

Description

Title: Mesazhi i Biblës, tematika dhe trajtesa teologjike
Category: Religion
Author: Florenc Mene
Publisher: Streha
Year: 2016
Pgs: 402
Weight: 0.473 kg.
ISBN: 978-9928-4289-9-8

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Prilli i thyer, Ismail Kadare

Mesazhi i Bibles, Florenc Mene

Write your review
4 other products in the same category:

Bibla

Review(s): 0

Bibla me shqipërimin e Dom Simon Filipajt. Bibla nuk është vetëm libri i shenjtë i të krishterëve por edhe libri me të cilin ka lindur gjuha shqipe e shkruar, gjuha që na ndihmon ne te ndjejmë dhe të shprehim ndjenja; pa të cilën ne të gjithë do të ishim një karkasë bosh.

Price ALL1,500.00
More
In stock