All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Shtepia e Kishes, vol. 2, At Giuseppe Valentini

Rating 
ALL2,000.00
ALL1,600.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Shtëpia e Kishës, vëllimi i dytë
Original: Domus Ecclesiae
Category: Art, culture
Author: At Giuseppe Valentini
Albanian translator: Ilirjana Angoni
Publisher: Plejad
Year: 2013
Pgs. 312
Weight: 0.909 kg.
ISBN: 978-9928-4151-7-2

Product Details
Plejad
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shtepia e Kishes, vol. 2, At Giuseppe Valentini

Shtepia e Kishes, vol. 2, At Giuseppe Valentini

Write your review
You might also like
9 other products in the same category:

Bibla

Review(s): 0

Bibla me shqipërimin e Dom Simon Filipajt. Bibla nuk është vetëm libri i shenjtë i të krishterëve por edhe libri me të cilin ka lindur gjuha shqipe e shkruar, gjuha që na ndihmon ne te ndjejmë dhe të shprehim ndjenja; pa të cilën ne të gjithë do të ishim një karkasë bosh.

Price ALL1,200.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock

Publisher: Albas

Një histori e Zotit, Karen Armstrong

Review(s): 0

Një histori e Zotit nga Karen Armstrong-u, një figurë e padiskutueshme në studimin e religjioneve, kryesisht në religjionin e krahasuar, shqyrton imazhet e njohura të Zotit, siç paraqiten në Bibël (Dhiatën e Vjetër dhe Dhiatën e Re) dhe në Kuran. Si e kanë formuar dhe si e kanë ndryshuar tri religjionet mbizotëruese monoteiste – Judaizmi, Krishterimi dhe...

Price ALL1,600.00 Regular price ALL2,000.00
More
In stock

Publisher: Dy lindje dhe dy perëndime

Në brendësi të Kuranit, Gerdi Demneri

Review(s): 0

Obligimi fetar dhe atdhetar i çdo muslimani është të përpiqet, me mjetet në dispozicion, që të bëjë rezistencë dhe të kundërshtojë ata pushtetarë që ndjekin rrugën e Faraonit në përdorimin e pushtetit politik, ekonomisë, policisë dhe medias për të shfrytëzuar, nënshtruar dhe poshtëruar njerëzit.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock