• Banner

Elemente te gjuhesise se pergjithshme, Andre Martinet
  • Elemente te gjuhesise se pergjithshme, Andre Martinet

Elemente te gjuhesise se pergjithshme, Andre Martinet

SKU000985
CHF7.35
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Elemente të gjuhësisë së përgjithshme
Original: Éléments de linguistique générale
Category: Linguistics
Author: André Martinet
Translator: Rexhep Ismajli
Publisher: Dituria
Pgs. 200
Weight: 0.201 kg.
ISBN: 978-99927-47-86-2

Product Details
SKU000985
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Figura III, Gerard Genette

(0)

Për çdo produkt të kulturës, e përcaktojmë vlerën në përputhje me qëllimin që e bën atë të domosdoshëm. Dhe ky produkt, nuk sjell vetëm pasojat për të cila u ndërtua por edhe pasoja të paparashikueshme të cilat po i quajmë efekte anësore. 

Price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)