• Banner

Racizmi shpjeguar vajzes sime, Tahar Ben Jelloun
  • Racizmi shpjeguar vajzes sime, Tahar Ben Jelloun

Racizmi shpjeguar vajzes sime, Tahar Ben Jelloun

ALL750
Quantity
In stock

Description

Title: Racizmi shpjeguar vazjës sime
Original: Le racisme expliquè à ma fille
Category: Sociology
Author: Tahar Ben Jelloun
Albanian translator: Miço Gubera
Publisher: Albas
Year: 2018
Pgs: 160
Weight: 0.186 kg.
ISBN: 978-9928-258-04-5

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Toena

Gjuha shqipe për të huajt dhe shqiptarët jashtë Atdheut, Gjovalin Shkurtaj, Enver Hysa

(0)

Në radhë të parë, autorët kanë mëtuar që baza e nisjes të jetë sa më e thjeshtë. Gjithashtu, është pasur parasysh që ky tekst t'u shërbejë lexuesve dhe mësimdhënësve të shqipes: ai mund të përdoret nga mësues të gjuhës shqipe në diasporën shqiptare dhe arbëreshe, pra, për t'u mësuar lexim e shkrim shqiptarëve dhe arbëreshëve e për t'i bërë ata të...

Price ALL1,350 Regular price ALL1,500
More
In stock

Reference: SKU000389

Publisher: Albin

Fizika moderrne, Kenneth S. Krane

(0)

TitulliFizika moderrneAutoriKenneth S. KraneDepartamenti i fizikësUniversiteti shtetëror i OregonitPërktheuFrederik DaraShtëpia botueseAlbin, 2003f. 630Pesha: 0.86 Kg.

Price ALL480
More
Out-of-Stock

Publisher: Minerva

Çdo gjë është f*cked, Mark Manson

(0)

Me kombinimin e zakonshëm të erudicionit dhe humorit të papritur, Manson na sfidon të jemi më të ndershëm me veten dhe më të lidhur me botën në mënyra të cilat ndoshta nuk i kemi menduar më parë.

Price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)