• Banner

  • Out-of-Stock
Zera nga erresira, Eni Vasili
  • Zera nga erresira, Eni Vasili

Zera nga erresira, Eni Vasili

ALL800
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Zëra nga errësira
Category: Interviews, history
Author: Eni Vasili
Publisher: UET Press
Year: 2018
Pgs: 176
Weight: 0.218 kg.
ISBN: 978-9928-236-41-8

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Cabej

Në botën e arbëreshëve të Italisë, Eqrem Çabej

(0)

Çabej shpërndau mjegullën e dendur që kishte rrethuar historinë, gjuhën, letërsinë, kulturën dhe etnografinë arbëreshe dhe u rrëfeu udhën studiuesve të rinj për një qasje epistemologjike më moderne e organike ndaj studimit të çështjeve ende të hapura të botës sonë arbëreshe.

Price ALL851
More
In stock

Reference: SKU001599

Publisher: Toena

Medaljet shqiptare (1914-2002), Artan Lame, vol. 1 dhe 2

(0)

Medaljet, së bashku me pullat dhe monedhat, përbëjnë një nga simbolet më shprehëse të "Unit" të një shteti, të përpjekjeve të tij për të afirmuar popullin e vet, veçantinë e tij, gjurmën e tij mbi Glob. Në rastin e Shtetit Shqiptar, gjejmë rikonfirmimin e përjetshëm të kësaj. 

Price ALL12,600
More
In Stock
chat Comments (0)