All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Sistemi partiak ne Shqiperi, Anjeza Xhaferaj
  • Sistemi partiak ne Shqiperi, Anjeza Xhaferaj

Sistemi partiak ne Shqiperi, Anjeza Xhaferaj

Rating 
$9.47
$7.58 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Sistemi partiak në Shqipëri
Category: Political sciences
Author: Anjeza Xhaferaj
Publisher: UET Press
Year: 2018
Pgs: 170
Weight: 0.314 kg.
ISBN: 978-9928-236-53-1

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Sistemi partiak ne Shqiperi, Anjeza Xhaferaj

Sistemi partiak ne Shqiperi, Anjeza Xhaferaj

Write your review
16 other products in the same category:

Figura III, Gerard Genette

Review(s): 0

Për çdo produkt të kulturës, e përcaktojmë vlerën në përputhje me qëllimin që e bën atë të domosdoshëm. Dhe ky produkt, nuk sjell vetëm pasojat për të cila u ndërtua por edhe pasoja të paparashikueshme të cilat po i quajmë efekte anësore. 

Price $8.42 Regular price $10.53
More
In stock