All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Rendi politik dhe shthurja politike, Francis Fukuyama
  • Rendi politik dhe shthurja politike, Francis Fukuyama

Rendi politik dhe shthurja politike, Francis Fukuyama

Rating 
ALL1,800.00
ALL1,440.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Rendi politik dhe shthurja politike
Original: Political Order and Polical Decay
Category: Polical sciences
Author: Francis Fukuyama
Albanian translator: Jorgji Qirjako
Publisher: Tirana Times
Year: 2015
Pgs: 658
Weight: 0.982 kg.
ISBN: 978-9928-195-09-8

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Rendi politik dhe shthurja politike, Francis Fukuyama

Rendi politik dhe shthurja politike, Francis Fukuyama

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000837

Publisher: OMSCA-1

Profile letrare, Milaim Nelaj

Review(s): 0

Titulli Profile letrare - Literary Profiles Autori Milaim Nelaj Gjinia Studime Redaktor Sokol Jakova Shtëpia Botuese OMSCA-1, janar 2009 Faqe: 160 Pesha: 0.18 kg   Për autorin:<br /

Price ALL320.00 Regular price ALL400.00
More
There are not enough products in stock

Publisher: Toena

Gjuha shqipe për të huajt dhe shqiptarët jashtë Atdheut, Gjovalin Shkurtaj, Enver Hysa

Review(s): 0

Në radhë të parë, autorët kanë mëtuar që baza e nisjes të jetë sa më e thjeshtë. Gjithashtu, është pasur parasysh që ky tekst t'u shërbejë lexuesve dhe mësimdhënësve të shqipes: ai mund të përdoret nga mësues të gjuhës shqipe në diasporën shqiptare dhe arbëreshe, pra, për t'u mësuar lexim e shkrim shqiptarëve dhe arbëreshëve e për t'i bërë ata të...

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock