• Banner

Saga e jeteve legjende, Arjan Konomi
  • Saga e jeteve legjende, Arjan Konomi

Saga e jeteve legjende, Arjan Konomi

Botimi i ri i këtij libri gjendet këtu

ALL1,000
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Saga e jeteve legjende
Original: Saga e jeteve legjende
Category: Biography
Author: Arjan Konomi
Publisher: Saras
Year: 2017
Pgs: 424
Weight: 0.478 kg
ISBN: 978-9928-152-45-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Cabej

Fjalë për fjalë, Ardian Vehbiu

(0)

Si degë e dijes, gjuhësia ngjall interes dhe kuriozitet të madh te njerëzit, sidomos tek të gjithë ata që duan të shkruajnë "me drejtshkrim", ata që duan ta mbajnë shqipen të pastër "nga fjalët e huaja", dhe ata të tjerët, më në fund, që kërkojnë tek etimologjia një mbështetje për besimin e tyre të patundur se jona është nga "gjuhët më të vjetra të botës".

Price ALL1,500
More
In stock

Reference: SKU000389

Publisher: Albin

Fizika moderrne, Kenneth S. Krane

(0)

TitulliFizika moderrneAutoriKenneth S. KraneDepartamenti i fizikësUniversiteti shtetëror i OregonitPërktheuFrederik DaraShtëpia botueseAlbin, 2003f. 630Pesha: 0.86 Kg.

Price ALL480
More
Out-of-Stock

Publisher: Te tjere

Lindshmëria, sjellja riprodhuese dhe shoqëria, Mimoza Dushi, Hivzi Islami

(0)

Hulumtimi i përmbajtjeve më rilevante të natalitetit (fertilitetit) dhe të riprodhimit të popullsisë dhe determinanteve të tyre, si dhe i varshmërisë së variablave sociodemografikë dhe procesit të lindshmërisë dhe diferencimit të tij sipas karakteristikave të ndryshme ka rëndësi të madhe për njohjen e tërë gjendjes dhe tendencave të zhvillimit demografik.

Price ALL800
More
In stock
chat Comments (0)