Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Lindshmeria, sjellja riprodhuese dhe shoqeria, Mimoza Dushi, Hivzi Islami
  • Lindshmeria, sjellja riprodhuese dhe shoqeria, Mimoza Dushi, Hivzi Islami

Lindshmeria, sjellja riprodhuese dhe shoqeria, Mimoza Dushi, Hivzi Islami

Rating 
ALL800.00
Quantity
In stock

Description

Title: Lindshmëria, sjellja riprodhuese dhe shoqëria
Category: Social sciences
Author: Mimoza Dushi, Hivzi Islami
Publisher: Dukagjini
Year: 2006
Pgs: 316
Weight: 0.314 kg.
ISBN: 978-9951-05-108-1

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Lindshmeria, sjellja riprodhuese dhe shoqeria, Mimoza Dushi, Hivzi Islami

Lindshmeria, sjellja riprodhuese dhe shoqeria, Mimoza Dushi, Hivzi Islami

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001446

Brand: Te tjere

Fjalor i gjuhes shqipe 2006

Review(s): 0

Në fjalor janë përfshirë shumë fjalë, shprehje e kuptime që përdoren sot në shqipe dhe që nuk gjenden në fjalorët e mëparshëm shpjegues të shqipes.  Kjo lëndë e re pasuruese, që është nxjerrë nga vljelja leksikore e veprave të letërsisë artistike a shkencore, nga shtypi i përditshëm e periodik, nga fjalorë dygjuhësh, sinonimikë, krahinorë etj, e ka...

Price ALL2,500.00
More
In Stock