• Banner

  • Reduced price
Une kam vrare, Eni Vasili
  • Une kam vrare, Eni Vasili

Une kam vrare, Eni Vasili

ALL900
ALL765 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Unë kam vrarë
Original: Unë kam vrarë
Category: Publicistics
Author: Eni Vasili
Publisher: UET Press
Year: 2016
Pgs: 232
Weight: 0.403 kg.
ISBN: 978-9928-190-69-7

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Lindshmëria, sjellja riprodhuese dhe shoqëria, Mimoza Dushi, Hivzi Islami

(0)

Hulumtimi i përmbajtjeve më rilevante të natalitetit (fertilitetit) dhe të riprodhimit të popullsisë dhe determinanteve të tyre, si dhe i varshmërisë së variablave sociodemografikë dhe procesit të lindshmërisë dhe diferencimit të tij sipas karakteristikave të ndryshme ka rëndësi të madhe për njohjen e tërë gjendjes dhe tendencave të zhvillimit demografik.

Price ALL680 Regular price ALL800
More
In stock
chat Comments (0)